Ben jij KRMT Makelaar? Kom ons team in Eindhoven versterken! Als makelaar ben …

Vind nieuwe huizen in uw regio

Ben jij KRMT Makelaar? Kom ons team in Eindhoven versterken! Als makelaar ben …

Ben jij KRMT Makelaar? Kom ons team in Eindhoven versterken! πŸ’ͺ 🏑 Als makelaar ben jij verantwoordelijk voor de verkoop en aankoop van woningen in Eindhoven. Ons kantoor is gevestigd op een mooie locatie vlakbij het centrum, waar je samenwerkt met collega’s in een ambitieus team. We streven ernaar elke klant op de eerste plek te zetten. βœ… Heb jij de drive om te leren en samen met jouw collega’s op kantoor de klanten de service te bieden die zij nodig hebben? Heb je een positieve instelling en ben je proactief en leergierig? Dan zijn we op zoek naar jou! Lees hier meer en reageer direct πŸ‘‡
https://www.hvegroep.nl/vacatures/krmt-makelaar-eindhoven

Hendriks Makelaardij Eindhoven, profile pictureMay be an image of 4 people, people standing and text that says 'HENDRIKS MAKELAARDIJ TE KOOP HENDRIKS AKELAARDI Wij zijn op zoek naar jou! hendriks.nl'


Bezoek de makelaar op Facebook!

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *