Word jij onze nieuwe collega? Ter uitbreiding van ons team bedrijfsmatig én ag…

Vind nieuwe huizen in uw regio

Word jij onze nieuwe collega? Ter uitbreiding van ons team bedrijfsmatig én ag…


Word jij onze nieuwe collega?

Ter uitbreiding van ons team bedrijfsmatig én agrarisch & landelijk vastgoed zijn we per direct op zoek naar een assistent makelaar (m/v)


Ramon Jongen Makelaardij, profile pictureImage may contain: text that says 'HOOFDSTRAAT1 0492- ADRIAAN HELMOND VAN DEN HEUVEL AALSTERWEG 040-7820849 EINDHOVEN MAKELAARS ADVISEURS VACATURE Ter uitbreiding van ons team zoeken wij voor de afdeling bedrijven/agrarisch: Assistent makelaar o.z. (m/v) We zoeken een echte teamplayer voor in de binnendienst met géén tot mentaliteit. De navolgende kenmerken zijn op jou van toepassing: Ervaring in een soortgelijke functie is een pré HBO werk- en denkniveau In bezit of studerende voor de relevante vakdiploma's Woonachtig in de regio Zuid-Oost Brabant Als je jezelf hierin herkent en je enthousiasme gewekt, kun je jouw sollicitatie met CV mailen aan jeroenv@heuvel.nl. HEUVEL.NL HEEFT WERK VOOR U'


Bezoek de makelaar op Facebook!

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *