Het zijn vreemde tijden, zo plots, zo onwerkelijk en beangstigend. Ons team werk…

Vind nieuwe huizen in uw regio

Het zijn vreemde tijden, zo plots, zo onwerkelijk en beangstigend. Ons team werk…

Het zijn vreemde tijden, zo plots, zo onwerkelijk en beangstigend. Ons team werkt zoveel mogelijk vanuit huis. Vanuit daar zorgen zij dat de dienstverlening, in alle vormen die wij bieden, doorgaat. Het Waare Huis is dankbaar voor hun inzet, flexibiliteit, creativiteit en positiviteit! Om de thuiswerkplek wat op te fleuren en als dank voor de inzet hebben alle medewerkers bloemen gekregen. Zijn ze niet prachtig?😍😍
#samensterk #thuiswerken #hetwaarehuis #wijzijnervooru

Floral Design Rosmalen bedankt voor de service👍Bezoek de makelaar op Facebook!

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *